Detajet e prones

TRS-1017-813 Shitet apartament 2+1 tek blloku 1 Maji - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

Property ID : TRS-1017-813

Apartamente ne shitje, Shitje 130,000 Euro - Apartamente 2+1
93 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 tek blloku 1 Maji
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68 m2 ne hipoteke plus 25 m2 me legalizim dhe ne Total 93 m2.
Eshte e organizuar ne dy dhoma,soxhorno dhe 2 tualet.
Ndodhet ne katin e 2.
Eshte totalisht e mobiluar.
Cmimi 130.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme