Detajet e prones

TRS-1017-814 Shitet dyqan buze rruge tek Hoxha Tasim - Tirane

  • 1
  • 10
  • 19
  • 20
  • 18
  • 22

Property ID : TRS-1017-814

Dyqane ne shitje, Shitje 90,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan buze rruge tek Hoxha Tasim
Ka nje siperfaqe 32 m2 i ndare ne dublex.
Eshte me hipoteke njesi.
Ka nje magazine te vogel ne katin e pare dhe nje tualet ne katin e dyte.
Ka fasade xhami ballore 5m dhe anesore 5m me pamje dy kendore.
Eshte i pershtatshem per:Parukeri, kozmetik, zyre, sherbime te ndryshme
dhe per cfardo lloj biznesi duke patur nje pozicion dhe pamje fantastike buze trotuarit per te reklamuar produktet tuaja.Momentalisht eshte me qera 40.000 leke/muaj
Cmimi 90.000 euro

 

E SHITUR

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme