Detajet e prones

TRS-1115-323 Dyqan ne shitje ne Yzberisht - Tirane

  • 3
  • 4
  • 7
  • 10
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21
  • viber image

Property ID : TRS-1115-323

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 75,000 Euro - Dyqan
87 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ne yzberisht , prane KMY ne nje zone mjaft te populluar
Ka nje siperfaqe 87,9m2, lartesi mbi 4 m, me 1 tualet por ka mundesi per tu bere dhe 2 tualete, ka oxhak aspirimi te madh me projekt
per kuzhine gatimi ne kollonen qendrore te pallatit,
eshte me dyer nga 2 ane me verande ,
Keshtu qe egziston mundesia per tu ndare ne dy dyqane dhe cdo dyqan ka veranden e vete
ku njera eshte 12 m2 dhe tjera 20 m2.
Dyqani me sperfaqen 87.9 m2 dhe siperfaqja e truallit prej 20 m2 jane me certifikate pronesie
I pershtatshem per bar, restorant, fast-food, furre buke, pasticeri, lavanderi etj.
Cmimi shitjes per 75.000euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme