Detajet e prones

TRS-1115-326 Ambjent ne shitje ne Komunen e Parisit - Tirane

  • 2
  • 4
  • 5
  • 7

Property ID : TRS-1115-326

Shitje 2,000 Euro /m2 - Ambjente biznesi
112 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent ne shitje ne Komunen e Parisit
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri buze rruge kryesore, perballe ish-New Yorkut.
Ka nje siperfaq prej 112 m2 pa ambjente te perbashketa, me 2 tualete, ambjent i ndare ne nje zyre, ballkon dhe pjesa tjeter e pandare.
Ka sistem ndricimi, aspirimi, komdicionimi etj.
Aktualisht leshuar me qera me 460 euro/muaj call center.
Me hipoteke.
E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, sepse ndodhet ne nje zone te populluar dhe rreth saj jane perqendruar shume institucione.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme