Detajet e prones

TRS-1115-337 Vile ne shitje ne Bllok - Tirane

Property ID : TRS-1115-337

Shitje 4,000 Euro /m2 - Vila

Vile ne shitje ne Bllok.
Ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Bllokut.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 900 m2 te organizuar ne, podrum, kati i pare dhe i dyte, si dhe papafingo.
Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe prej 800 m2.
E pershtatshme per banim, zyra, fondacione, bar-restorant, kopesht etj.Me hipoteke.
Vila ofrohet e rikonstruktuar me 4000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme