Detajet e prones

TRS-1115-342 Apartament 3+1 ne shitje ne Komunen e Parisit - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Property ID : TRS-1115-342

Apartamente ne shitje, Shitje 140,000 Euro - Apartamente 3+1
124 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne Komunen e Parisit.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 9-katesh prane ish-Universitetit “New York”.
Ka nje siperfaqe prej 124 m2 pa ambjente te perbashketa organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete te dyja me dritare, koridor dhe ballkon.
Apartamenti ka orientim jug-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ofrohet sebashku me mobilimin.
Punimet e brendshme jane teper cilesore ku mund te permendim: punimet e gipsit, dritaret dopio xham pajisur ma grila, kondicioner ne te gjithe ambjentin etj.
Pozicionohet ne nje kompleks prane rruges kryesore duke ju ofruar ashensore, administrim, siguri dhe parking nentokesor te perfshire ne cmim.
Me hipoteke.
Cmimi 140.000 pa mobilim dhe 150.000 me mobilim

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme