Detajet e prones

TRS-1115-344 Shitet ndertese 4-kateshe ndodhet ne periferi te Tiranes - Tirane

  • 20150619_171320
  • 20150619_182259-1

Property ID : TRS-1115-344

Ambjent ne shitje, Shitje 1,000,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet ndertese 4-kateshe ndodhet ne  periferi te Tiranes
Ndodhet ne nje zone te populluar ne nje zone buze rruge kryesore.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 2800 m2.
Siperfaqja e secilit kat eshte 400 m2.

Total siperfaqe ndertimit eshte 1600 m2.
Truall i lire eshte 2400 m2.
Eshte e organizuar ne kater kate.
Kati i katert eshte i organizuar ne nje salle me siperfaqe 300 m2 dhe nje apartament 60 m2.
Eshte me sistem qendror ngrohje dhe parkim ne Oborr.
Ambjenti eshte i rrethuar dhe i mireorganizuar.
Eshte e pershtatshme per hotel, shkolle, kopesht, fondacione, OJQ etj
Cmimi 1 milion euro. Me hipoteke

  • :

Te dhena specifike

Prona te ngjashme