Detajet e prones

TRS-1116-568 Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok - Tirane

 • 46
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 26
 • 27
 • 28
 • 30
 • 31
 • 32
 • 34
 • 35
 • 37
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 45

Property ID : TRS-1116-568

Apartamente ne shitje, Shitje 230,000 Euro - Apartamente 2+1
140 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne Bllok
Ndodhet ne katin e 8-te banim ne pallat te ri prane rruges Sami Frasheri
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkon.
Me orientim nga jug-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Guzhine moderne , investim i ri totalisht
Me dokumenta te rregullta.
Aktualisht me qera 600 euro/muaj
Pallati ofron ashensore,siguri, administrim dhe me akses ne rruget Kryesore.
Cmimi i shitjes 230.000 euro 

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme