Detajet e prones

TRS-1116-570 Apartament 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial - Tirane

 • 35
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
 • 49
 • 50
 • 51
 • 52
 • 54
 • 57
 • 58
 • 60
 • 62
 • 64

Property ID : TRS-1116-570

Apartamente ne shitje, Shitje 230,000 Euro - Apartamente 3+1
159 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit Zoologjik.

Ndodhet ne katin e 4-rt banim ne pallat te ri .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 159 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete te dyja me dritare, koridor ballkon
dhe verande.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim bashkekohor
Apartamenti ka punime teper cilesore ne brendesi te tij si punime gipsi, ambjent i shtruar
me parket, me kondicioner chillerne te gjitha dhomat, me dritare dopio xham pajisur me grila persiane,
pjesa e soxhornos e TV eshte ne vleren e 5000 euro etj
E vecanta e kesaj prone eshte pamja e saj ku veranda eshte me vetrata qe hapen
dhe ju ofrojne kontaktin direkt me natyren
Me orientim nga Lindje-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati me ashensore,siguri, administrim dhe me akses ne rrugen kryesore ndodhet
disa metra larg Liqenti Artificial

Ne cmim eshte perfshir dhe garazh nentokesore
Me hipoteke
Cmimi 245.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme