Detajet e prones

TRS-1117-819 Shitet truall ne Divjake.

Property ID : TRS-1117-819

Shitje 30 Euro m2 

Shitet truall ne Divjake.
Ka nje siperfaqe prej 10.000 m2.
Eshte afer pyllit dhe detit.
Dimesionet jane: 40.65m me 246m.
Ndodhet prane zones ku do behet investimi i Bexhet Pacollit.
Eshte ne nje zone me gjelberim ku te sigurohet qetesia dhe relaksi.
Cmimi 4000 leke /m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme