Detajet e prones

TRS-1117-820 Shitet Hotel ne Tirane - Tirane

  • 6
  • 7
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 5

Property ID : TRS-1117-820

Shitje 1,400,000 Euro - Hotel
877.1 m216 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet Hotel ne Tirane
Hoteli eshte 4 kate
Ka nje siperfaqe trualli 431m2 ne hipoteke,certifikate pronesie por ne fakt ka 500m2
Siperfaqa ndertimit total 877.1m2
Nga te cilat 188.5 ndertimi ekzistues me certifikate pronesie dhe 688.6 me legalizim dhe certifikate.
Ka 16 dhoma,1 ambient mengjesi,ambient teknik,kuzhine,lavanteri
Kati i katert ka verande
Hoteli eshte me ashensor
Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar
Eshte i ndertuar ne 2016, eshte i leshuar me qera 4000 euro/muaji me kontrate 10 vjecare 5+5
Cmimi i shitjes  1.4 milion euro i pa diskutueshem 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme