Detajet e prones

TRS-1117-822 Shitet apartament 3+1 ndodhet te Kodra e diellit - Tirane

  • 3
  • 5
  • 8
  • 14
  • 15
  • 23
  • 26
  • 1

Property ID : TRS-1117-822

Apartamente ne shitje, Shitje 155,000 Euro - Apartamente 3+1
141.31 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ndodhet te Kodra e diellit
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka ,pamje nga Tirana
Ka nje siperfaqe prej 141.31 m2
Me hipoteke
Eshte i organizuar ne 3 dhoma,2 tualete, 2 ballkon nga 12m2 secili
Eshte i mobiluar totalisht si ne foto
Cmimi i shitjes 155.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme