Detajet e prones

TRS-1117-828 Shitet apartament 1+1 prane pallatit me shigjeta. - Tirane

  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRS-1117-828

Apartamente ne shitje, Shitje 57,000 Euro - Apartamente 2+1
53 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 prane  pallatit me shigjeta.
Ka siperfaqe prej 57 m2
Ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit
Me ashensor , ka ballkon
Ka orintim perendim
Eshte i pajisur me hipoteke
Cmimi i shitjes 57.000 euro 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme