Detajet e prones

TRS-1117-830 Shitet apartament 3+1 ndodhet te kompleksi Delijorgjit , ne rrugen e kavajes - Tirane

 • 27
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 21
 • 23

Property ID : TRS-1117-830

Apartamente ne shitje, Shitje 1,200 Euro m2 - Apartamente 3+1
196 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ndodhet tek kompleksi Delijorgjit, ne rrugen e kavajes
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 190 m2 + tarracen e ka ne shfrytezim
Ndodhet ne katin e 9
Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno te madhe + ambjent ngrenie me vete, 3 tualete, 3 dhoma gjumi ,2 veranda ,
Ka orientim Lindje- Jug-Perendim.
Pallatet jane me hapesire nga njeri tjetri .Pamjen e ka nga Lana
Apartamenti ka punime cilesore : panele diellore,parket lisi,sistem ngrohje –ftohje ,chiller , gjithashtu ka dhe sistem ngrohje qendror.
Apartamenti eshte i mobiluar se fundimi.
Shitet i mobiluar
Cmimi i shitjes 230.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme