Detajet e prones

TRS-116-373 Apartament 4+1 ne shitje prane Kopeshtit Zoologjik - Tirane

Property ID : TRS-116-373

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 850 Euro /m2 - Apartamente 4+1
144 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 4+1 ne shitje prane Kopeshtit Zoologjik
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri me punime teper cilesore.
Ka nje siperfaqe neto prej 144 m2 dhe 159.84 m2 se bashku me ambjentet e perbasjketa te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe koridor.
Pallati eshte i perfunduar me ashnsore, siguri, administrim dhe me punime teper cileroe me termoizolim me sistem kapot.
Orientimi i apartamentit eshte 360 grade ma pamje jug-lindje-perendim , me drite dielli gjate gjithe dites duke ju ofruar nje pamje te mrekullueshme te zones pereth.
Me hipoteke
Cmimi 850 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme