Detajet e prones

TRS-116-380 Apartament 1+1 ne shitje mbas Europianit - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • 11

Property ID : TRS-116-380

Apartamente ne shitje, Shitje 73,000 Euro - Apartamente 1+1
79 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje mbas Europianit.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 79 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet me dritare, koridor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Me orientin jug-lindje me ndricim natyral fjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, administrim, siguri si dhe mundesi parkimi rreth tij.
Zona eshte e zhvilluar me akses nga rruga e Kavajes dhe Bulevardi Gjergj Fishta, prane kryqezimit te 21-dhjetorit etj,
Hipoteka ne proces.
Cmimi 73.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme