Detajet e prones

TRS-116-384 Apartamente ne shitje prane Qendres se Tiranes

Property ID : TRS-116-384

Apartamente ne shitje, Shitje 1,800 Euro /m2 - Apartamente 1+1, Apartamente 2+1, Apartamente 3+1

Apartamente ne shitje prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne nje nga zonat me te preferuara per banim.
Ky pallat ju ofron cilesi ne ndertim dhe hapesira shplodhese rreth tij.
Apartamentet kane siperfaqe te ndryshme dhe ne kate te ndryshme.
Cmimi 1600-1800 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme