Detajet e prones

TRS-116-389 Apartament 2+1 ne shitje prane Kullave Binjake

 • 11
 • 15
 • 16
 • 17
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28

Property ID : TRS-116-389

Apartamente ne shitje, Shitje 2,200 Euro /m2 - Apartamente 2+1
108 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Kullave Binjake.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me arredim te ri dhe teper bashkekohor.
Apartamenti ka punime te brendshme teper cilesore si dritaret dopio te pajisura me grila, sistem qendror ngrohje,punimet e gipsit etj.
Me orientim jug-lindje me pamje paronamike dhe me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar 2 ashensore, administrim, siguri dhe pozicionohet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane Qendres dhe prane zones se Bllokut duke ju ofruar te gjitha fasilitete per nje jete sa me komode.
Me hipoteke.
Aktualisht leshuar me qera me 650 $/muaj.
Cmimi 2200 euro/m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme