Detajet e prones

TRS-117-607 Shitet Hotel ne Ksamil Sarande. - Sarande

Property ID : TRS-117-607

Shitje 1,800,000 Euro - Hotel
920 m231 Dhoma Gjumi33 Tualet40 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet hotel ne Ksamil, Sarande, me sip.  trualli  920m2 me certifikate pronesie. 

Sip. e katit perdhe 920m2.
Kati perdhe eshte gjysem podrum nentoke dhe gjysem mbi toke.
Pjesa e podrumit sherben si parkim nentokesor me kapacitet 40 makina.
Ne te ndodhen dhe ambjente te tjera si teknike dhe lavanderi.
Kati i pare ( i dyti banim) eshte 920 m2. Eshte totalisht i shfrytezueshem.
Pishina rrethohet nga te dyja anet me bar dhe restorant i cili ka nje siperfaqe 150m2.
Pishina ka dimensionet 12x8m.
Ne kete kat ndodhen 4 dhoma gjumi, 2prej te cilave ne njerin objekt dhe 2 te tjera ne objektin tjeter.
2katet e tjera (tip) kane nga 12 dhoma per kat, 6 dhoma ne secilin objekt.
Secili kat tip ka nje siperfaqe prej 244m2. Pra te dy 488 m2.
Objekti tjeter ne total ka nje siperfaqe prej: kati perdhe 738m2 dhe dy katet e tjera 488 m2.
Gjithsej ne total jane 31 dhoma gjumi, te mobiluara, me nga 3 shteter, me kuzhine dhe me 2 ballkone. Objekti eshte i dekoruar si jashte dhe brenda me gjelberim.  Eshte dhene me qera me kontrate 1- vjecare
Cmimi 1.8 milione euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme