Detajet e prones

TRS-117-609 Apartament 3+1 per shitje, 112m2 te Ali Demi - Tirane

 • 5
 • 7
 • 9
 • 13
 • 17
 • 18
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 27
 • 28

Property ID : TRS-117-609

Apartamente ne shitje, Shitje 100,000 Euro - Apartamente 3+1
112 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1, 112m2, ne Lagjen Ali Demi, rruga Idriz Dollaku.
Apartamenti eshte I organizuar me 2 banjo , 2 ballkone,
3 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje me kuzhine dhe ngrenie.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me mobilim bashkohor.
Me ashensor.
Me hipoteke dhe me dokumenta te rregullta
Cmimi 100.000 euro + Garage pa mobilim
Cmimi 107.000 euro + Garage + Mobilim

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme