Detajet e prones

TRS-117-610 Shitet Shtepi private ne rrugen Bardhyl - Tirane

  • 6c95e8ae-abf4-4b75-9c23-ba4a9c49a635
  • 96c27ec7-04d1-4b88-8b42-402cada23cac
  • 250e3f51-2563-43eb-b6aa-4e9c1a38ca40
  • 515eb7ac-4f01-4ddf-8e0e-5aaf62623704
  • 99430ad1-e948-49de-8ca5-e817f92b20b1
  • 195744ce-8814-4c32-9bc1-e316457e6cd9
  • c991b702-0e77-40b1-8339-4199d1d325f9
  • d21c0df3-8377-4cf8-9982-7a92cc294a82
  • df6aaefc-4fb1-4ca5-bb81-6148221c368c

Property ID : TRS-117-610

Okazione, Shitje 95,000 Euro m2 - Vila
101 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi private me siperfaqe 93m2 ndertuar ne nje truall me sip 93 m2.

Ndodhet ne rrugen Bardhyl prane tregut frutave dhe perimeve dhe bar OSLO.
Shtepia eshte pershtatur per nje apartament 1+1, pasi eshte konceptuar me nje dhome ndenje te madhe duke perfshire 2 ambjente ndenje, gatimin dhe ngrenien, Por mund te pershtatet mjaft mire edhe per 2 dhoma gjumi.
Taraca eshte e hidroizoluar e sistemuar dhe eshte gati per shtesen e katit.
Shtepia eshte me porte te jashtme me vete dhe ka nje oborr te vogel ku mund te parkohet dhe nje makine ose mund te shfrytezohet si ambjent sherbimi.

Eshte e pershtatshme per banim ,per biznes per nje aktivitet te vogel prodhues , per investim (per ta lene me qera ) ose per ndertim , pasi perreth kesaj ka edhe shtepi te tjera private te rrenuara ,prone e te njejtes familje dhe fqinje ku mund te krijohet nje shesh i madhe ndertimi me perqindje shume te mira interesi duke patur nje lokacion te shkelqyer .

Okazion

Cmimi i shitjes 95.000 euro bosh

Cmimi i shitjes 105.000 euro e mobiluar

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme