Detajet e prones

TRS-117-613 Apartament 1+1, 66 m2 ne shitje - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • 12
  • 17

Property ID : TRS-117-613

Apartamente ne shitje, Shitje 1,250 Euro m2 - Apartamente 1+1
66 m21 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1, 66m2, ne rrugen “Ndreko Rino”.
Ndodhet ne katin e 6-te dhe Oferohet i mobiluar me mobilim bashkekohor.
Cmimi 1250 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme