Detajet e prones

TRR-1215-353 Pub me qera ne rrugen e Elbasanit - Tirane

  • 4
  • 6
  • 9
  • 20

Property ID : TRR-1215-353

Dyqane me qera, Qera 1,500 Euro /muaj - Bar
301 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Pub me qera ne rrugen e Elbasanit.
Ndodhet buze rruge prane Qytetit Studenti.
Ka nje siperfaqe prej 301 m2 dhe ofrohet totalisht i arreduar.
Ka sistem aspirimi, kondicionimi, izolimi akustik dhe me leje mjedisore.
Cmimi 1500 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme