Detajet e prones

TRS-1215-359 Bar-kafe ne shitje ne Qytetin Studenti - Tirane

Property ID : TRS-1215-359

Dyqane ne shitje, Shitje 170,000 Euro - Dyqan
60m2+40 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe ne shitje ne Qytetin Studenti.
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe verande me siperfaqe 40 m2 ku jane 14 tavolina.
Ofrohet totalisht i arreduar me mobilim te ri lluks dhe me te gjitha aksesoret e nevojshem.
Pozicionohet buze rruge kryesore.
Lokali eshte i pozicionuar ne nje zone te e cila ka levizje gjate gjithe kohes, pervec studenteve, shkollave private ka edhe instiucione te huaja
Me hipoteke
Cmimi 170.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme