Detajet e prones

TRS-1215-367 Apartament 1+1 ne shitje prane Vilave Gjermane - Tirane

  • IMG_1739
  • IMG_1741
  • IMG_1742
  • IMG_1743
  • IMG_1746
  • IMG_1747
  • IMG_1750
  • IMG_1751
  • IMG_1759

Property ID : TRS-1215-367

Apartamente ne shitje, Shitje 70,000 Euro - Apartamente 1+1
76.2 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje prane Vilave Gjermane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri ne rrugen 3 Vellezerit Kondi.
Ka ne siperfaqe prej 76.2 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi , tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me mobilim te ri gjerman dhe teper bashkekohor.
Punimet e brendshme jane teper cilesore duke filluar nga parketi, dhomat me kondicioner, dritaret dopio xham pajisur me grila etj.
Me orientim jug-perendim me ndricim natyra gjate gjithe dites.
Hipoteka ne proces.
Cmimi 70.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme