Detajet e prones

TRS-1215-368 Bar-restorant ne shitje ne Tirane - Tirane

  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-1215-368

Dyqane ne shitje, Okazione 600,000 Euro - Restorant
456 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Okazion

Bar-restorant ne shitje ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 456 m2 me pamje te mrekullueshme te zones plot gjelberim dhe ajer te paster.
Ambjenti eshte totalisht i arreduar me mobilim te ri dhe teper komod duke i sherbyer me se mire qellimit te ketij lokali.
Aktualisht me qera 2000 euro/muaj
Ky restorant eshte i njohur per prodhimet e peshkut te eger.
Me hipoteke.
Cmimi 600.000 euro ose 1315.8 euro/m2.

Prona te ngjashme