Detajet e prones

TRS-1216-598 Apartament 2+1 per shitje tek Gjykata e Tiranes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37

Property ID : TRS-1216-598

Apartamente ne shitje, Shitje 1,400 Euro m2 - Apartamente 2+1
111 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 tek Gjykata e Rrethit,111 m2.
Apartamenti ka dy tualete ,1 ballkon te ndare me vetrate
dhe ndodhet ne katin e trete banim.Ka drejtim lindje-verilindje.
Cmimi 1400 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme