Detajet e prones

TRS-1216-603 Vile per shitje ne Kamez - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35

Property ID : TRS-1216-603

Shitje 160,000 Euro - Vila
273 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet4 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi private prane godinave te Istitutit bujqesor Kamez.
Dy kate plus papafingo.
Kati i dyte dhe papafingo i pa perfunduar dhe i pandare.
Ka 3 dhoma gjumi, soxhorno dhe dhome gatimi me vete.
Ka nje tualet 3×3.5 m me dritare.
E mobiluar bashkekohore.Eshte me cati.
Me kanalizime te ujrave te zeza e te bardha .
Ka garazh per nje makine dhe oborr per tre makina Me porte me vete.
Rruga e asfaltuar deri tek porta. Ka dy puse, nje per uje te pishem dhe
nje per te lare dhe ujitje. E gjithe sip e tokes eshte mbjelle me bar dekorativ.
Ka drita 24 ore. Internet. Ka afer kopesht per femije.
Shkolle 9 vjecare , gjimnaz dhe qender shendetesore.
Sigurisht shume afer jane fakultetet e univeritetit bujqesor.
Eshte vend shume i qete dhe relaksues ku dominon gjelberimi dhe qetesia.
me Sip:
Kati i pare……………173 m2
Kati i dyte……………100m2
Total sip………………273m2
Sip truallit…………..504m2
Sip tr i lire oborr….331 m2
Vec kesaj brenda rrethimit me mur me blloqe, rrjet teli garbian, lule
dhe ligustra jane dhe 500 m toke are me te gjitha llojet e pemeve frutore
dhe dekorative ku dominojne agrumet dhe peme te tjera si ullinj,shege,kajsi,
dardhe, molle, lajthi, fiq, kivi, rrush etj. Me hipoteke.
Cmimi i shitjes 160.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme