Detajet e prones

TRS-1217-832 Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri. - Tirane

Property ID : TRS-1217-832

Apartamente ne shitje, Shitje 950 Euro m2 - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri.
Apartamenti eshte papafingo ne katin e fundit te pallatit 10 kate + 1.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2 brenda dhe 30 m2 jane verande, te dyja me certificate pronesie.
Hapesira eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,tualet.
Eshte me parket ,punime cilesore,grafiato.
Orientimi eshte Veri – Perendim.
Cmimi 950 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme