Detajet e prones

TRS-1217-835 Shitet apartament 3+1 ne qender te Bllokut - Tirane

  • 25

Property ID : TRS-1217-835

Apartamente ne shitje, Shitje 2,500 Euro m2 - Apartamente 3+1
166.6 m23 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ne qender te Bllokut
Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim dhe katin e 3 te pallatit
Ka nje siperfaqe 166.6 m2.
Eshte e organizuar me 3 dhoma gjumi,2 tualete,soxhorno,ballkon te madh
Ka fasade rreth 15 m ,nga ballkoni
Ofron nje pamje fantastike nga ish-vila Enveri dhe Sky Tower
Eshte hyrje gjate gjithe kohes me diell
Eshte e pershtatshme per studio ligjore,banim , hostel  me qera ditore ,agjenci turistike ,zyra ,fondacione dhe sherbime te ndryshme
Cmimi shitjes 2500 euro/m2

Cmimi total i shitjes eshte 416500 euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme