Detajet e prones

TRS-1217-842 Shiten dyqane tek Fresku - Tirane

Property ID : TRS-1217-842

Dyqane ne shitje, Shitje 900 Euro m2 - Dyqan

Shiten dyqane ,tek Fresku
Dyqanet kane nje siperfaqe prej 40 m2 edhe me shume
Dyqanet kane punime mjaft cilesore
Cmimi 900 euro/m2c dhe me shume,ne varesi te siperfaqes

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme