Detajet e prones

TRS-1217-843 Shitet apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. - Tirane

Property ID : TRS-1217-843

Apartamente ne shitje, Shitje 2,000 Euro m2 - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1
Ka nje siperfaqe prej 82m2 ,ku 15m jane te kthyer me hipoteke dyqan
Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 dhome gjumi,kend gatimi ,soxhorno ,tualet.
Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe biznes
Cmimi 2000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme