Detajet e prones

TRS-1217-846 Shitet ambient ne qender te Tiranes OKAZION !!! - Tirane

Property ID : TRS-1217-846

Shitje 145,000 Euro  
76 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet ambient ne qender te Tiranes
Eshte i organizuar ne : 2 dhoma,tualet dhe koridor.
Ka nje siperfaqe prej 76 m2.
Ndodhet ne katin e 2-te
Eshte ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe prane institucioneve me te rendesishme.
Eshte mjafte i pershtatshem per ambjent biznesi si: zyra,noteri,qender shendetesore etj.

cmimi 145.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme