Detajet e prones

TRS-1217-847 Shitet dyqan tek Bulevardi “Bajram Curri” - Tirane

Shitje 60,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan tek Bulevardi “Bajram Curri”
Dyqani ka nje siperfaqe prej 30m2
Ndodhet buze rruges kryesore
Eshte ne nje zone qe frekuentohet shume nga njerzit
Ka shume levizje dhe ne nje nga zonat me infrastukture te mire
Eshte mjaft e pershtatshme per parukeri,zyre noterie,butik,per cdo lloje biznesi,etj
Cmimi :60.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme