Detajet e prones

TRS-1217-848 Shitet dyqan tek Bulevardi “Bajram Curri” - Tirane

Shitje 108,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan tek Bulevardi “Bajram Curri”
Dyqani ka nje siperfaqe prej 60m2
Ndodhet buze rruges kryesore
Eshte ne nje zone qe frekuentohet shume nga njerzit
Ka shume levizje dhe ne nje nga zonat me infrastukture te mire
Eshte mjaft e pershtatshme per klinike dentare,zyre,bar-kafe etj
Cmimi:108.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme