Detajet e prones

TRS-1618-1009 Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Mihal grameno prane depos se Ujit - Tirane

Property ID : TRS-1618-1009

Okazione, Shitje 220,000 Euro - Vila
390 m24 Dhoma Gjumi3 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Mihal grameno prane depos se Ujit.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 390 m2, ndertuar ne nje truall me siperfaqe 302 m2.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 156 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,korridor, soxhorno, dhome gatimi, dhome ndenje me oxhak, tualet
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 153 m2 dhe eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, soxhorno, dhome ngrenje, ndenje , tualet dhe ballkon 17 m2
Kati i trete ka nje siperfaqe prej 175 m2 dhe eshte i organziuar ne 1 soxhorni te madhe 70 m2 , korridor,tualet   dhe verande 105 m2
Eshte e pajisur me panele diellore dhe kaldaja me sistem ngrohje per te 3 katet
Ka garazh nentokesor 45 m2 ,13 m2 te gjate dhe 2.80 m2 te gjere ,mund te parkohen 3 makina, ka sistem ngrohje-ftohje me nafte.
Mund te jetojne 3 familje , vila ka dy hyrje nje ballore nje anash.
Vila eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte e re dhe nuk eshte banuar asnjhere.
Cmimi  okazion  220.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme