Detajet e prones

TRS-1618-1120 Shitet apartament 2+1, tek Rruga e Elbasanit - Tirane

 • 1
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
 • 11
 • 12
 • 14
 • 17
 • 18
 • 19

Property ID : TRS-1618-1120

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 140,556 Euro - Apartamente 2+1
90.1 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1, tek rruga e elbasanit , prane ambasades Amerikane dhe Parkut kombetar.
Ka nje siperfaqe prej 90, 1 m2 me hipoteke + 6,93 m2 ambjentet e perbashketa
Eshte i pajisur me certifikate pronesie
Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 10 katesh nje tualet me dritare.
Ka nje mobilim shume te mire dhe punime ekstra. Eshte i sapo rikonstruktuar serisht , tualeti dhe mobilim i ri.
Orientimi lindje-jug-perendim me diell gjate gjithe kohes
Pozicionimi apartamentit shume i qete dhe pamje panaromike.
Cmimi i shitjes 1560 euro m2 (140.556 euro ).

 cmimi i shitjes me cmimin  e references se zones .

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme