Detajet e prones

TRS-217-633 Shitet pallat 5 kateshe ne Sauk - Tirane

  • 13
  • 19
  • 21
  • 25
  • 31
  • 33

Property ID : TRS-217-633

Shitje 1,000 Euro m2 - Kompleks
816 m215 Dhoma Gjumi10 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet pallat 5 kateshe ne Sauk.
Ka nje sip. prej 816 m2.
Secili prej kateve organizohet ne: 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine dhe 2 tualete.
Eshte e pajisur me oxhak dhe sisteme te tjera ngrohjeje (kondicionere)
Cdo kat ka instalime elektrike,hidraulike, sistemin ngrohes dhe panele diellore me vete.
Cmimi 1000 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme