Detajet e prones

TRS-217-635 Vile 3kateshe ne shitje, 200 m2 ne Sauk - Tirane

  • 2
  • 5
  • 6
  • 11
  • 13
  • 11125

Property ID : TRS-217-635

Shitje - Vila

Shitet shtepi 2 kateshe ne Sauk. Vila ka nje sip. ndertimi prej 200 m2 dhe nje siperfaqe trualli prej 360 m2. Ndodhet prane spitalit te senatoriumit ne Sauk. Shtepia eshte me punime cilesore; oborri eshte I rrethuar me porte me vete, me bahce, me gjelberim. Ka parkim per 4 makina. Eshte me uje dhe drita 24h. Me hipoteke.     Cmimi 185.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme