Detajet e prones

TRS-217-637 Dyqan ne shitje, 30 m2 prane Inxhinierise se Ndertimit - Tirane

Property ID : TRS-217-637

Dyqane ne shitje, Shitje 100,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan prane Fakutetit te Inxhinierise se Ndertimit.
Dyqani eshte 24 m2 (ne fakt, 30)
Ndodhet ne katin e pare dhe eshte buze rruge.
Cmimi 100.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme