Detajet e prones

TRS-316-425 Apartament 3+1 ne Shitje tek Liqeni i Thate - Tirane

 • 23
 • Untitled21
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 54
 • 36
 • 46

Property ID : TRS-316-425

Apartamente ne shitje, Shitje 260,000 Euro - Apartamente 3+1
116.86 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne Shitje tek Liqeni i Thate.
Ndodhet ne katin e 5-te te fundit papafingo ne nje kompleks pallatesh
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116.86 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare,koridor dhe verande
prej 52 m2 e cila ju ofron nje pamje te mrekullueshme te Liqenit Te Thate
Apartamenti ka orientim nga Lindja, Jugu dhe Perendimi plot me drite dielli gjate gjithe dites
Pallati ndodhet ne nje kompleks te organizuar, me infrastrukture te rregullt,
ju ofron ashensore, siguri dhe administrim
E vecanta e kesaj prone eshte pozicioni i saj duke ju ofruar pamje te mrekullueshme te zones dhe plot ajer te paster. Ofrohet me punime ekstra teper cilesore dhe me mobilim bashkekohor.
Me hipoteke.
Cmimi 260.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme