Detajet e prones

TRS-317-646 Apartament 3+1 Dupleks, 168 m2 ne Laprake - Tirane

  • 19
  • 23
  • 24
  • 26
  • 32
  • 35
  • 38
  • 40
  • 42

Property ID : TRS-317-646

Apartamente ne shitje, Shitje 850 Euro /m2 - Apartamente 3+1
168 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament Duplex, me sip. 168 m2.
Eshte I arreduar me mobilim bashkekohor.
Orientimi eshte nga Jug-Lindja.
Ka 2 ballkone nga Jugu. 2 tualete me dritare.
Ka mundesi dalje ne tarrace.

Eshte e pajisur me panele diellore, dushi dhe uji i kuzhines jane pa konsum energjitik.
Ndodhet ne katin e 3 dhe 4 te nje ndertese 4 kateshe te re.
Cmimi 850 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme