Detajet e prones

TRS-317-649 Shite dyqan 67 m2 ne Kombinat - Tirane

Property ID : TRS-317-649

Dyqane ne shitje, Shitje 170,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan ne Kombinat, me sip 67 m2 me certifikate pronesie.
Shtesa me sip 30 m2 ne proces legalizimi me vendim te keshillit bashkiak.
Eshte pershtatur dhe nje podrum me sip. 15 m2.
Me pamje dy kendore nga rruga.
Fasada eshte 7.66 m2 ndersa anesorja 13.88 m.
Dyqani ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire buze rruge.
Cmimi 170.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme