Detajet e prones

TRS-317-654 Apartament 3+1 ne shitje prane Gjykates se Rrethit - Tirane

  • 1
  • 2
  • 4
  • 7
  • 10

Property ID : TRS-317-654

Apartamente ne shitje, Shitje 150,000 Euro - Apartamente 3+1
128 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 prane gjykates se rrethit.
Ka nje sip. prej 128 m2.
Ndodhet ne katin e 3-te nga Toka dhe kati I dyte banim.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e madhe, 2 tualete,korridor, ballkon.
Jane bere punime extra.
Me hipoteke.
Cmimi 150.000 euro.
Ka edhe nje garazh nentokesor me cmim 30.000 euro.

Shitur

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme