Detajet e prones

TRS-416-429 Apartament 2+1 ne shitje prane Minibashkise 1 dhe 2 - Tirane

 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18

Property ID : TRS-416-429

Apartamente ne shitje, Shitje 105,000 Euro - Apartamente 3+1
138 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Minibashkise 1 dhe 2.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2 dhe bashke me te perbashketat 138 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej tyre me dritare, koridor dhe ballkon.
Apartmenti ofrohet i arreduar me te gjitha pajisjet.
Me orientim nga jugu-lindja dhe perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri dhe administrim
Me hipoteke
Pallati ka nje pozicion te favorshem me dalje tek Tregu Elektir, me dalje ne Unazen e vogel etj
Cmimi 105.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme