Detajet e prones

TRS-416-437 Apartament 3+1ne shitje praneMondialit - Tirane

 • 1 (2)
 • 4
 • 11
 • 33
 • 99
 • 333
 • 444
 • aa
 • cc
 • dd
 • sdf1
 • sdk2
 • sdm3
 • Untitled

Property ID : TRS-416-437

Apartamente ne shitje, Shitje 1,200 Euro /m2 - Apartamente 3+1
175 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Mondialit.
Ndodhet ne katin e 6-te fundit ne nje pallat te ri ndertim i 2015.
Me sip 175 m2 ne total, 3-dhoma gjumi(njera me banjo); 1-dhome(ndenje me oxhak funksional+ngrenje+guzhine), tualet, 1-studio, korridor, ballkon
Apartamenti eshte punuar me arkitekt dhe privatisht, jo nga Firma Ndertuese, ndodhet ne katin e fundit.
Projekti i realizuar eshte teper modern, parashikon edhe dalje me shkalle ne tarrace nga dhoma e ndenjes, jane kryer te gjitha punimet, mbetet vetem mobilimi sipas projektit(kjo sipas shijes se atij qe do ta bleje).
Apartamenti eshte me kontrate energjie 3 fazore,linje rezerve gjeneratori nga bodrumi, instalime per sistem ngrohje-ftohje me çiller,kontrate uji + ashensor+ kamera pallati+citofoni personale me kamer dhe ekran.
Me parkim nentokesor me pagese shtese.
Ndertim i rregullt,me hipoteke.
Aktualisht leshuar me qera me 500 euro/muaj
Cmimi 1200€/m2 i diskutueshem.
Ka dalje ne rrugen Muhamet Gjollesha, prane 21 dhjetorit

Nderrohet dhe me Benz E class me diference lekesh.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme