Detajet e prones

TRS-416-442 Apartament 2+1 ne shitje prane Gardes - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-416-442

Apartamente ne shitje, Shitje 2,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Gardes.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges Kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne:
Sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe ballkon.
Ne brendesi te tij ka punime teper cilesore , ofrohet i mobiluar ose jo sipas kerkeses se Klientit.
Me orientim jug-lindje, perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete, njekohesisht prane rruges Sami Frasheri
dhe disa metra larg Liqenit Artificial.
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim dhe mundesi parkimi reth tij.
Cmimi 2000 euro/m2 pa mobilim dhe 178.000 euro me mobilim

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme