Detajet e prones

TRS-416-454 Farmaci ne shitje ne zonen Spitalore - Tirane

Property ID : TRS-416-454

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 110,000 Euro - Dyqan
57 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Farmaci ne shitje ne zonen Spitalore ne Tirane.
Ndodhet buze rruge kryesore, me fasade xhami, me mundesi parkimi.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 57 m2, te pajisur me tualet
dhe nje ambjent ndenje, me sistem aspirimi, kondicionimi etj
Biznesi ka nje aktivitet prej 12-vjetesh.
Me hipoteke.
Cmimi i shitjes se dyqanit bashke me biznesin 110.000 euro

  • :

Prona te ngjashme