Detajet e prones

TRS-416-457 Apartament 2+1 ne shitje tek Ish-Ekspozita - Tirane

  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Property ID : TRS-416-457

Apartamente ne shitje, Shitje 1,300 Euro /m2 - Apartamente 2+1
81.5 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Ish-Ekspozita.
Ndodhet ne katin e 7-te ne pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 81.5 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon dhe koridor.
Apartamenti ka orientim jug-perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
Ofrohet i mobiluar,
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri, amdinistrim dhe
me akses ne Bluvardin Gjergj Fishta, rrugen Myskym Shyri etj.
Cmimi 1300 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme