Detajet e prones

TRS-417-659 Shitet Apartament 2+1 ne Golem - Durres

  • 4
  • 5
  • 10
  • 15
  • 18
  • 19
  • 25
  • 29

Property ID : TRS-417-659

Apartamente ne shitje, Shitje 45,000 Euro - Apartamente 2+1
60 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne Golem.
Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje objekti 4 katesh.
Ka nje sip. 60 m2. Gjithashtu ka edhe tarracen siper e cila eshte nje ambjent ne poderim
si verande, totalisht e arreduar, e shtruar me parket dhe e mobiluar me te gjithe mobiljet
e nevojshme per te shijuar pamjen releksuese nga deti qe ofrohet.
Orientimi eshte nga jug-lindja.Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
Me hipoteke.
Cmimi 45.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme